slidee

 

استاد بولت یک میلگرد تمام یا قسمتی رزوه شده و بدون گل پیچ است که در دو سمت با مهره مونتاژ میشود. استاد بولت ها بسته به دما و میزان خورندگی محیط کاری شان در گرید های مختلف برای انواع فلنج و سازه های نفت، گاز و پتروشیمی تولید میشوند.

585858.jpg

 

از پرکاربرد ترین گرید ها، گرید های استاندارد آمریکایی A193 مربوط به پیچ های دما و یا فشار بالا که شامل فولادهای فریتی B6، B7، B7M و B16 همراه با پوشش های محافظ مختلف و فولاد های آستنیتی ضد زنگ انواع B8 و B8M در دو کلاس مختلف از نظر خواص مکانیکی، برای کاربرد در محیط های دریایی و آمونیاکی است و نیز استاندارد A320 مربوط به پیچ های دما پایین که از پرکاربردترین گرید های آن L7 ، L7M، B8 و B8M که مستلزم جذب انرژی ضربه بالاتری از پیچ های دما بالا هستند. جدول زیر آنالیز شیمیایی و خواص مکانیکی برخی گریدهای پرکاربرد این استاد بولت ها را نشان میدهد.

 

959595.jpg

 

151515.jpg

این استاد بولت ها معمولا با دو مهره سنگین Heavy Hex Nut از گرید های مختلف استاندارد A194 مانند 2H و 2HM و Gr.4 و Gr.8 که اغلب دارای دنده اینچی یونیفاید UNC هستند، مونتاژ میشوند. الزامات ابعادی استاد بولت های اینچی در هنگام برش و یا ایجاد رزوه ها، از استاندارد های مشخصی پیروی میکند و دنده این استادبولت ها از دسته کلاس 2A و دنده مربوط به مهره ها از دسته کلاس 2B است که کلاس لقی پرکاربرد برای اتصالات اکثر سازه هاست. ترتیب مراحل دنده زنی و انجام عملیات حرارتی برای گرید های مختلف استاد بولت ها باید طبق استاندارد متریالی آن ها رعایت شود.

 

 

درباره ما

لذا باستحضار می رسانیم " پیچ اتصال پارس" با استفاده از متخصصین و مهندسین این صنعت و داشتن کادری مجرب و آزموده و متعهد، آمادگی تولید و تامین انواع استاد بولت، پیچ، مهره، واشر آلات ، انکر بولت، یو بولت،  آی بولت، مهارکش، پیچ، پرچ، اتصالات، بست و قطعات ساختنی و کلیه اقلام قید و بستی ... ادامه مطلب+

عضویت پیچ اتصال پارس

  • لیست بلند منابع وزارت نفت (EP)
  • شرکت ملی گاز ایران
  • شرکت پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت تهران
  • شرکت ملی و مهندسی و ساختمان نفت ایران
  • شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب
  • شرکت ملی مناطق نفت مرکزی ایران

تماس با ما

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، خيابان كوه نور بن بست دوم پلاك ١٢طبقه 1 واحد 1

تلفن : ٨٨١٧٤٠٨٩ ٨٨١٧٤٠٦٠ (021)

فکس :88174115 (021)

ایمیل : Pichetesalpars@gmail.com

موقعیت ما در نقشه